Metrocity spor salonunda hizmet verdiğimiz spor branşlarını kısaca sayacak olursak; Vücut geliştirme, Fitness,Aerobic plates, boks, kick boks,muay thai  spor dallarını sayabiliriz.

 

Artık tek gayemiz; gönül verdiğimiz Vücut geliştirme Ve Fitness dalında geçlerimize bu spor dalını sevdirmek, onların önünü açmak, onlara yol gösterici olarak, Konyamızdan pek çok şampiyonların çıkmasını sağlamaktır.

 

Spor salonumuzda; diğer spor branşlarının da profesyonel hocaları mevcut olup, onların eğitilmesi ve hepsinin birer başarılı sporcu olmaları yolundaki çalışmalarımız devam etmektedir.

 

Ayrıca; spor yapmak isteyen, spor salonumuzdan faydalanmak talebinde bulunan her kesimden insanımız (Bay, Bayan, Genç, Çocuk) salonumuzun tüm imkanlarını kullanarak zindeliklerine yeniden kavuşabilirler.

 

Spor yapmak için elverişli, geniş ve nezih bir mekan, son model teknolojik spor alet ve ekipmanlarıyla donatılmış spor salonumuzun müdavimi olacağınızı iddia ediyoruz. Metrocity Spor Salonu olarak; Böyle güzel bir amaca hizmet etmenin büyük, gurur ve onurunu taşımaktan çok mutlu olduğumuzu bilmenizi isteriz.